Spegel i gustavianskstil

Spegel i gustavianskstil
Spegel i gustavianskstil
Spegel i gustavianskstil
Spegel i gustavianskstil
Spegel i gustavianskstil
Spegel i gustavianskstil

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-tal, träskuren och förgylld dekor, höjd 105x50 cm

516639

2018-01-30