Spegel med grönpatinerad ram

Spegel med grönpatinerad ram
Spegel med grönpatinerad ram
Spegel med grönpatinerad ram
Spegel med grönpatinerad ram

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1900-tal, i grönmålad och patinerad ram, pastellagedekor, höjd 102x72 cm

sprickor, slitage

516641

2018-01-30