Bord senbarock

Bord senbarock
Bord senbarock
Bord senbarock
Bord senbarock
Bord senbarock
Bord senbarock
Bord senbarock
Bord senbarock
Bord senbarock
Bord senbarock
Bord senbarock
Bord senbarock
Bord senbarock
Bord senbarock

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, senbarock, 1700-tal, betsad ek, låda, kopplat underrede med svarvade ben, låda med skärningar, höjd 70,5, 90,5 x 57 cm

Bruksslitage, skador, lås saknas

516646

2018-02-02