Serveringsvagn
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets början, fanerad med mahogny, löstagbar glasbricka, beslag och hjultrissor i mässing, höjd ca 78, 83x51,5 cm
En lucka med skada/ lösa fästen, slitage, sprickor, ytskador
516676
2018-01-30