Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets början, fanerad med mahogny, löstagbar glasbricka, beslag och hjultrissor i mässing, höjd ca 78, 83x51,5 cm

En lucka med skada/ lösa fästen, slitage, sprickor, ytskador

516676

2018-01-30