Bordslampa design Just Andersen Belysningstema

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JUST ANDERSEN, bordslampa, Danmark, 1920/30-tal, diskometall, märkt Just D62, höjd ca 36,5 cm inkl lampsockel

Smärre slitage

516679

2018-01-31