Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
JUST ANDERSEN, bordslampa, Danmark, 1920/30-tal, diskometall, märkt Just D62, höjd ca 36,5 cm inkl lampsockel
Smärre slitage
516679
2018-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här