Serveringsvagn 1900-talets mitt

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, fanérad i mahogny, lådor i sargen, stomme delvis i mässing, med värmeplatta o perstorpsplatt, höjd ca 80, 107x49 cm

Avklippt o torkad sladd, brukslitage, smärre ytskador

516705

2018-01-31