Serveringsvagn 1900-talets mitt
Klubbat för:
850 SEK
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, fanérad i mahogny, lådor i sargen, stomme delvis i mässing, med värmeplatta o perstorpsplatt, höjd ca 80, 107x49 cm
Avklippt o torkad sladd, brukslitage, smärre ytskador
516705
2018-01-31