Taburetter smide

Taburetter smide
Taburetter smide
Taburetter smide
Taburetter smide
Taburetter smide
Taburetter smide
Taburetter smide
Taburetter smide

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TABURETTER, 1 par, 1900-talets andra hälft, smide, knoppar i mässing, ihopfällbara, lösa sittdynor, sitthöjd ca 47 cm

Brukslitage

516709

2018-01-31