Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KANDELABER, för 2 ljus, mässing, stammen i form av en man, stämplad Otto Meyer Stockholm, höjd ca 27 cm
Slitage, ställvis anlöpning
516711
2018-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här