Kandelaber Otto Meyer Stockholm Belysningstema

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KANDELABER, för 2 ljus, mässing, stammen i form av en man, stämplad Otto Meyer Stockholm, höjd ca 27 cm

Slitage, ställvis anlöpning

516711

2018-01-31