Takarmatur Jugend koppar

Takarmatur Jugend koppar
Takarmatur Jugend koppar
Takarmatur Jugend koppar
Takarmatur Jugend koppar
Takarmatur Jugend koppar
Takarmatur Jugend koppar

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TAKARMATUR, koppar, 1900-talets början, jugend, dekor i relief av trollsländor, frostad glaskupa med slipad dekor, diameter ca 49 cm, höjd ca 30 cm

Kupan med smärre nagg, ej synliga med kupan på

516718

2018-01-30