Takarmatur Jugend koppar
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TAKARMATUR, koppar, 1900-talets början, jugend, dekor i relief av trollsländor, frostad glaskupa med slipad dekor, diameter ca 49 cm, höjd ca 30 cm
Kupan med smärre nagg, ej synliga med kupan på
516718
2018-01-30