Georg Fischhof olja

Georg Fischhof olja
Georg Fischhof olja
Georg Fischhof olja
Georg Fischhof olja
Georg Fischhof olja
Georg Fischhof olja

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

GEORG FISCHHOF (Österrike, 1859-1914): Stadskaj i Amsterdam, signerad med pseudonym H Wagner, olja på duk, 69x106 cm

516740

2018-02-08