Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ROJ FRIBERG (född 1934): Projekt i ödsligt landskap, monogramsignerad och daterad R f -78, blandteknik, 62x85 cm
Veck
516741
2018-02-08
Gör en kostnadsfri värdering här