Roj Friberg blandteknik

Roj Friberg blandteknik
Roj Friberg blandteknik
Roj Friberg blandteknik
Roj Friberg blandteknik
Roj Friberg blandteknik
Roj Friberg blandteknik

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ROJ FRIBERG (född 1934): Projekt i ödsligt landskap, monogramsignerad och daterad R f -78, blandteknik, 62x85 cm

Veck

516741

2018-02-08