Attilio Pratella olja

Attilio Pratella olja
Attilio Pratella olja
Attilio Pratella olja
Attilio Pratella olja
Attilio Pratella olja
Attilio Pratella olja

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ATTILIO PRATELLA (1856-1949): Italiensk kust, signerad A Pratella, olja på duk, 22x27 cm

516744

2018-02-08