Märta Bohm oljemålning

Märta Bohm oljemålning
Märta Bohm oljemålning
Märta Bohm oljemålning
Märta Bohm oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÄRTA BOHM (1910-2003): Komposition, signerad och daterad M Bohm 62, olja på pannå, ca 40x65 cm

smärre färgbortfall i övre kanten

516753

2018-01-30