Anders Zorn, Sappo

Anders Zorn, Sappo
Anders Zorn, Sappo
Anders Zorn, Sappo
Anders Zorn, Sappo

Klubbat för:

6 200 SEK

6 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): "Sappo", 1917, signerad Zorn, etsning, 20,5x18 cm.

LITTERATUR: Asplund 278, Hjert & Hjert 283, ZG 278

Gulnad

516757

2018-02-02