Anders Zorn, Sängpallen etsning

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920), "Sängpallen", etsning, 1914, signerad Zorn, 24,9x19,8 cm

LITTERATUR: Asplund 266, Hjert & Hjert 273, ZG 266, 1 état, sällsynt

516761

2018-02-02