Hans-Owe Sandeberg skål

Hans-Owe Sandeberg skål
Hans-Owe Sandeberg skål
Hans-Owe Sandeberg skål
Hans-Owe Sandeberg skål
Hans-Owe Sandeberg skål
Hans-Owe Sandeberg skål
Hans-Owe Sandeberg skål
Hans-Owe Sandeberg skål

Klubbat för:

300 SEK

1 200 SEK

HANS-OWE SANDEBERG, skål, Kosta, över- och underfrång, märkt Kosta 05776, höjd ca 9, diameter ca 19 cm

Micronagg på fotring, mindre repor invändigt

516788

2018-01-30