Klubbat för:
300 SEK
1 200 SEK
HANS-OWE SANDEBERG, skål, Kosta, över- och underfrång, märkt Kosta 05776, höjd ca 9, diameter ca 19 cm
Micronagg på fotring, mindre repor invändigt
516788
2018-01-30