Georges Bracque litografi

Georges Bracque litografi
Georges Bracque litografi
Georges Bracque litografi
Georges Bracque litografi

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

GEORGES BRAQUE (1882-1963): "La musique", from: "Si je mourais là-bas", signerad och numrerad 45/70, träsnitt/woodcut in colors, 20,5x31 cm, bladmått ca 36,5x48 cm

516791

2018-02-06