Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
GEORGES BRAQUE (1882-1963): "La musique", from: "Si je mourais là-bas", signerad och numrerad 45/70, träsnitt/woodcut in colors, 20,5x31 cm, bladmått ca 36,5x48 cm
516791
2018-02-06
Gör en kostnadsfri värdering här