Ester Kjerner, oljemålning

Ester Kjerner, oljemålning
Ester Kjerner, oljemålning
Ester Kjerner, oljemålning
Ester Kjerner, oljemålning
Ester Kjerner, oljemålning
Ester Kjerner, oljemålning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ESTER KJERNER (1873-1952): Senhöst, signerad E Kjerner och daterad 1923, olja på duk uppklistrad på pannå, 42 x 35 cm

516811

2018-01-31