Vägglampa

Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGLAMPA FRÅN FARTYG, 1900-talets mitt, modell Onedin 1, mässingsfäste med plexiglaskupol, diameter 25 cm.

Repor i kupolen

516816

2018-01-31