Satsbord 1960-tal

Satsbord 1960-tal
Satsbord 1960-tal
Satsbord 1960-tal
Satsbord 1960-tal
Satsbord 1960-tal
Satsbord 1960-tal
Satsbord 1960-tal
Satsbord 1960-tal
Satsbord 1960-tal
Satsbord 1960-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

1 500 SEK

SATSBORD, 3 dlr, 1960-tal, fanérat i teak, beslag i mässing, lådor i sargen, kortsida med handtag, höjd ca 58, 84x40 cm

märre ytskador

516820

2018-01-31