Klubbat för:
3 000 SEK
1 500 SEK
SATSBORD, 3 dlr, 1960-tal, fanérat i teak, beslag i mässing, lådor i sargen, kortsida med handtag, höjd ca 58, 84x40 cm
märre ytskador
516820
2018-01-31