Stol 1700-tal rokoko rotting

Stol 1700-tal rokoko rotting
Stol 1700-tal rokoko rotting
Stol 1700-tal rokoko rotting
Stol 1700-tal rokoko rotting
Stol 1700-tal rokoko rotting
Stol 1700-tal rokoko rotting
Stol 1700-tal rokoko rotting
Stol 1700-tal rokoko rotting
Stol 1700-tal rokoko rotting
Stol 1700-tal rokoko rotting

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOL, massiv valnöt, Frankrike, 1700-tal, rokoko, skuren dekor, ryggbricka och sits med rotting, fotkryss, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, fotkrysset med bräckage, sprickor

516821

2018-01-30