Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIGNE PERSSON MELIN, glas, 10+8 st, Ruben, Boda, formgivna 1967, bestående av: 10 ölglas och 8 snapsglas, höjd ca 15,5 respektive 8 cm
Repor förekommer, 3 ölglas med fotnagg
516824
2018-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här