Matbord rokokostil

Matbord rokokostil
Matbord rokokostil
Matbord rokokostil
Matbord rokokostil
Matbord rokokostil
Matbord rokokostil
Matbord rokokostil
Matbord rokokostil
Matbord rokokostil
Matbord rokokostil

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MATBORD, 1900-talets slut, gråmålat, svängda ben, 5 iläggskivor med sarg á 60, höjd 75, diameter 120, totallängd 420 cm, stödben och skenor längd 219,152 resp 92,5 cm paret

Slitage, fläckar

516831

2018-01-31