Vytautas Kasiulis blandteknik
Klubbat för:
16 500 SEK
10 000 SEK
VYTAUTAS KASIULIS (1918-1995): "Connoisseur des arts", blandteknik på papper, signerad och daterad V Kasiulis Borstahusen 1969, ca 50x63,5 cm
Enl uppgift porträtt av konsthandlaren Sture Johansson
516837
2018-01-31