Vytautas Kasiulis blandteknik

Vytautas Kasiulis blandteknik
Vytautas Kasiulis blandteknik
Vytautas Kasiulis blandteknik
Vytautas Kasiulis blandteknik
Vytautas Kasiulis blandteknik
Vytautas Kasiulis blandteknik

Klubbat för:

16 500 SEK

10 000 SEK

VYTAUTAS KASIULIS (1918-1995): "Connoisseur des arts", blandteknik på papper, signerad och daterad V Kasiulis Borstahusen 1969, ca 50x63,5 cm

Enl uppgift porträtt av konsthandlaren Sture Johansson

516837

2018-01-31