Karmstol i senbarock

Karmstol i senbarock
Karmstol i senbarock
Karmstol i senbarock
Karmstol i senbarock
Karmstol i senbarock
Karmstol i senbarock
Karmstol i senbarock
Karmstol i senbarock
Karmstol i senbarock
Karmstol i senbarock

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOL, senbarock, 1700-tal, träskuren dekor, stoppad, kopplade ben med h-krys, senare kläddsel med tennlickor, sitthöjd 50 cm, kudde och extra tyg medföljer

Slitage, ytskador, delvis med orangrepp

516853

2018-01-31