Karmstol i senbarock
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KARMSTOL, senbarock, 1700-tal, träskuren dekor, stoppad, kopplade ben med h-krys, senare kläddsel med tennlickor, sitthöjd 50 cm, kudde och extra tyg medföljer
Slitage, ytskador, delvis med orangrepp
516853
2018-01-31