Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, mässing, takkoppen etikettmärkt AB Eriksmålaglas, med hissfunktion, textilkabel, diameter ca 44 cm
Bruksslitage
516859
2018-01-31