Filmaffisch Guldfeber

Filmaffisch Guldfeber
Filmaffisch Guldfeber

Klubbat för:

800 SEK

1 000 SEK

FILMAFFISCH, Charlie Chaplin, "Guldfeber", litografiskt tryck, AB Kopia Sthlm 1963, ca 99x69 cm

Skador

516869

2018-01-31