Brosch 1700-tal

Brosch 1700-tal
Brosch 1700-tal
Brosch 1700-tal
Brosch 1700-tal
Brosch 1700-tal
Brosch 1700-tal
Brosch 1700-tal
Brosch 1700-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BROSCH, vitmetall, fasettslipade vita och smaragdgröna glasstenar, 1700-talets senare del, längd 3,5 cm

Tennlödningar, omarbetat från ett skospänne, stenar med hack och slitage

516872

2018-02-01