Bägare silver

Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÄGARE, silver, 1900-tal, rokokostil, graverad dekor, fantasistämplar, höjd 19,5 cm, vikt ca 470 g

516932

2018-01-31