Ljusstakar silver Dansk empire
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, 1800-talets första hälft, Dansk empire, otydliga mästarstämplar, ljuspipa uppburen av kvinnofigurer, stam mot fotplatta med delfiner, höjd 24 cm
Omfattande skador och bucklor
516933
2018-01-31