Ljusstakar silver Dansk empire

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, 1800-talets första hälft, Dansk empire, otydliga mästarstämplar, ljuspipa uppburen av kvinnofigurer, stam mot fotplatta med delfiner, höjd 24 cm

Omfattande skador och bucklor

516933

2018-01-31