Jacques Antoine Vallin, olja
Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
JACQUES ANTOINE VALLIN (Frankrike, ca 1760-ca 1831): Susanna och gubbarna, olja på duk uppfodrad på pannå, 40,5x30,5 cm
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Galerie Cailleux, Paris.
Old Master-special
olja på duk uppfodrad på pannå
516935
2018-03-01