Jacques Antoine Vallin, olja

Jacques Antoine Vallin, olja
Jacques Antoine Vallin, olja
Jacques Antoine Vallin, olja
Jacques Antoine Vallin, olja
Jacques Antoine Vallin, olja
Jacques Antoine Vallin, olja

Klubbat för:

13 000 SEK

15 000 SEK

JACQUES ANTOINE VALLIN (Frankrike, ca 1760-ca 1831): Susanna och gubbarna, olja på duk uppfodrad på pannå, 40,5x30,5 cm

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

PROVENIENS
Galerie Cailleux, Paris.

Old Master-special

olja på duk uppfodrad på pannå

516935

2018-03-01