Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
ERIK ZETTERSTRÖM (Kar de Mumma, 1904-1997): "Från Paris" , blandteknik, signerad och daterad Kar de Mumma 1936, 33x23 cm
516949
2018-01-31