Erik Zetterström blandteknik

Erik Zetterström blandteknik
Erik Zetterström blandteknik

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

ERIK ZETTERSTRÖM (Kar de Mumma, 1904-1997): "Från Paris" , blandteknik, signerad och daterad Kar de Mumma 1936, 33x23 cm

516949

2018-01-31