Baljfåtöljer 1 par sengustaviansk stil NK
Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
NORDISKA KOMPANIET, baljfåtöljer 1 par, sengustaviansk stil, 1900-talets första hälft, mahogny faner, beslag och fothylsor mässing, skyltmärkt 2NK R38615-C13 2 35", sitthöjd 42 cm
Senare klädsel, yrskador
516950
2018-01-31