Baljfåtöljer 1 par sengustaviansk stil NK

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

NORDISKA KOMPANIET, baljfåtöljer 1 par, sengustaviansk stil, 1900-talets första hälft, mahogny faner, beslag och fothylsor mässing, skyltmärkt 2NK R38615-C13 2 35", sitthöjd 42 cm

Senare klädsel, yrskador

516950

2018-01-31