"Adam och Eva" Lisa Larson

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LISA LARSON, "Adam och Eva", figuriner, 2 par, stengods, delvis glaserade, 1972-80, undertill med stämplar, höjd ca 11-20 cm

En figurin med lagning (stora Eva)

516965

2018-01-31