Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RAM, 1800-talets mitt, senempire, skulpterad och förgylld dekor, med oljemålning naturmotiv, yttermått 74x91,5, innermått 57x74 cm
Ytskador
516966
2018-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här