Ram 1800-talets mitt senempire

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RAM, 1800-talets mitt, senempire, skulpterad och förgylld dekor, med oljemålning naturmotiv, yttermått 74x91,5, innermått 57x74 cm

Ytskador

516966

2018-01-31