Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1940/50-tal, ek, med keramiska plattor, på hjul, svarvade ben, höjd 64, 78x48 cm

Smärre skador

516973

2018-01-31