Corneille etsning

Corneille etsning
Corneille etsning
Corneille etsning
Corneille etsning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CORNEILLE (Cornelis G van Beverloo, Holland, 1922-2010): En Vol des Oiseaux, signerad och daterad Corneille ´98, numrerad 15/30, etsning, oramat blad, mått ca 48 x 36 cm

Smärre hanteringsveck

516985

2018-01-31