Corneille etsning
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CORNEILLE (Cornelis G van Beverloo, Holland, 1922-2010): En Vol des Oiseaux, signerad och daterad Corneille ´98, numrerad 15/30, etsning, oramat blad, mått ca 48 x 36 cm
Smärre hanteringsveck
516985
2018-01-31