Lisa Larson Nils Thorsson

Lisa Larson Nils Thorsson
Lisa Larson Nils Thorsson
Lisa Larson Nils Thorsson
Lisa Larson Nils Thorsson
Lisa Larson Nils Thorsson
Lisa Larson Nils Thorsson
Lisa Larson Nils Thorsson
Lisa Larson Nils Thorsson
Lisa Larson Nils Thorsson
Lisa Larson Nils Thorsson
Lisa Larson Nils Thorsson
Lisa Larson Nils Thorsson

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RELIEF, ÄGGKOPPAR, 2 st, Lisa Larson, Gustavsberg, "Rundel", 1969-1972, SKÅL, Nils Thorsson, Kunglig Dansk, stengods, 1900-talets andra hälft, skålens mått ca 27x27

Reliefen med invändig nagg, skålen med obetydlig fotnagg

516999

2018-01-31