Skrivställ jugend brons

Skrivställ jugend brons
Skrivställ jugend brons
Skrivställ jugend brons
Skrivställ jugend brons
Skrivställ jugend brons
Skrivställ jugend brons
Skrivställ jugend brons
Skrivställ jugend brons

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKRIVSTÄLL, 1900-talets början, jugend, förgylld brons, 26x19 cm

Ytslitage

517002

2018-01-31