Fat på fötter silver

Fat på fötter silver
Fat på fötter silver
Fat på fötter silver
Fat på fötter silver
Fat på fötter silver
Fat på fötter silver
Fat på fötter silver
Fat på fötter silver

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FAT, på fötter, silver, rokokostil, stämplad K. Anderson, Stockholm 1917, höjd 3, 45x34,5 cm, vikt ca 1060 g

Mindre ytslitage

517004

2018-01-31