Figuriner Lisa Larson

Figuriner Lisa Larson
Figuriner Lisa Larson
Figuriner Lisa Larson
Figuriner Lisa Larson
Figuriner Lisa Larson
Figuriner Lisa Larson
Figuriner Lisa Larson
Figuriner Lisa Larson
Figuriner Lisa Larson
Figuriner Lisa Larson
Figuriner Lisa Larson
Figuriner Lisa Larson

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LISA LARSON, figuriner, 7 st, Gustavsberg, stengods, delvis glaserade, bestående av 2 sköldpaddor (1969-76), åsna (1960-68), noshörning (1966-76), fjällhare (1977-79), ponny (1978-?), dromedar (1966-76), delvis undertill med stämplar och etikettmärkta, höjd ca 3,5-16,5 cm

En figurin (ponny) med obetydlig fotnagg

517008

2018-01-31