Ellis Wallin oljemålning

Ellis Wallin oljemålning
Ellis Wallin oljemålning
Ellis Wallin oljemålning
Ellis Wallin oljemålning
Ellis Wallin oljemålning
Ellis Wallin oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELLIS WALLIN (1888-1972): Vy över Långholmen och Västerbron, signerad Ellis Wallin, olja på duk, ca 55x82 cm

517009

2018-01-31