Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LASSE ÅBERG (född 1940): Komposition, signerad och daterad Lasse Åberg -87, blandteknik, rammått ca 72x51 cm
517012
2018-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här