Lasse Åberg blandteknik

Lasse Åberg blandteknik
Lasse Åberg blandteknik
Lasse Åberg blandteknik
Lasse Åberg blandteknik

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LASSE ÅBERG (född 1940): Komposition, signerad och daterad Lasse Åberg -87, blandteknik, rammått ca 72x51 cm

517012

2018-01-31