Karl Höglund färglitografi

Karl Höglund färglitografi
Karl Höglund färglitografi
Karl Höglund färglitografi
Karl Höglund färglitografi

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL HÖGLUND (född 1940): Djurgårdsbron, signerad Kalle Höglund, EA, färglitografi, 57x86 cm

517017

2018-01-31