Satsbord Asien

Satsbord Asien
Satsbord Asien
Satsbord Asien
Satsbord Asien
Satsbord Asien
Satsbord Asien
Satsbord Asien
Satsbord Asien
Satsbord Asien
Satsbord Asien

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SATSBORD, 4 dlr., bonat trä, Asien, 1900-talets första hälft, rikligt skuren dekor av figurscener samt blommor, höjd ca 70, 53x35 cm

Slitage, sprickor, fläckar

517020

2018-01-31