Alfred Wetterström oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALFRED WETTERSTRÖM (1863-1934): Sommarlandskap med gård vid insjö, signerad och daterad Alf. Wetterström 97, olja på duk, 32x52 cm

Liten duklagning

517029

2018-01-31