Bordslampa mässing

Bordslampa mässing
Bordslampa mässing
Bordslampa mässing
Bordslampa mässing
Bordslampa mässing
Bordslampa mässing
Bordslampa mässing
Bordslampa mässing

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets mitt, bouillottetyp, mässing, höjd och sänkbar, höjd ca 50 cm

Bruksslitage

517032

2018-01-31