Spegel och lampetter art deco

Spegel och lampetter art deco
Spegel och lampetter art deco
Spegel och lampetter art deco
Spegel och lampetter art deco
Spegel och lampetter art deco
Spegel och lampetter art deco

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SPEGEL, SPEGELLAMPETTER, 3 dlr., tenn, 1900-talets första hälft, art deco, höjd ca 38-41 cm

Slitage, fläckar, spegeln ursprungligen möjlig för bordsplacering

517033

2018-01-31